TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,680 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
HİZMET YERLERİ İSTANBUL
  QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+3 = ?

VİDEOLAR

  • Tanıtım Videomuz

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mimar Sinan Mahallesi Abdül Feyyaz Sokak Yamanel Apartmanı no : 13/2

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İlaç Bilinçsiz Ellerde Zehir, Zehir Uzman Elinde İlaç Olur.

 

İstanbul böcek ilaçlama hizmeti veren Metkim haşere ilaçlama firması olarak ,pire ilaçlama ,fare ilaçlama, gibi ilaçlama firması bünyesinde istanbul ilaçlama şirketi kapsamında hizmet vermekteyiz..Tüm ilaçlamalarımız garantili olup , tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsatlı ürünlerdir.İstanbul ilaçlama 39 ilçeye hizmet.

 

Şirketimiz her gün daha da kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gelişen ve buna bağlı olarak sektör içerisindeki yerini daha da sağlamlaştırmak için teknik bir kadroyla çalışma prensibini benimsemiş, organizasyonun kurulması ve geliştirilmesi sürecinde ” Toplam Kalite Yönetimi ” ilkelerini hedef almıştır.

7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veren kadromuzla her türlü sorun, acil çağrıya, ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda çözüm bulma amacındayız.Uygulamalarımızda çevre sağlığı açısından, ekolojik dengeyi bozmayacak, suda ve toprakta kolayca çözülebilen insektisit ve rodentisitler tercih edilmektedir.

 

Bu ürünlerin tümü haşere ve kemirgenlerle mücadelede son derece etkili olup WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) ve
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda ( jel, sıvı, sisleme vb. ) uygulanmaktadır.Firmanız, tarafımızdan verilen zararlar ‘’3. Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası’’ ile sigortalanmıştır.
(Uygulama sırasında teknik hatalardan dolayı çalışan personele, hayvanlara ve işletme demirbaşlarına tarafımızdan verilen fiziksel ve kimyasal zararlar, vb. )

 

Uygulama yapılmadan önce, teknik ekibimizin işletmenizde yaptığı gözlem sonuçlarına göre mevcut sorunlu ve sorun olabilecek riskli alanlar tespit edilir. Yapılan tespitler sonucunda, sorunun yoğunluğuna da
bağlı olarak işletmede nerede, ne sıklıkta ve hangi yöntemler kullanılarak uygulama yapılacağının planlaması yapılır.
Sorunlu ve sorun olabilecek alanlarda aktiviteyi daha iyi gözlemleyebilmek ve tespit etmek için gözlem ekipmanları yerleştirilir. Tüm yapılan işlemleri ve ileride yapılacak diğer raporlamaları gösterecek olan ” BİYOSİDAL KLASÖRÜ ” işletme yetkilisine teslim edilir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.