TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
93 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cemal ADAŞ
  • ADRES: İlkadım Mahallesi Atayolu Sokak 34/B Dikmen ÇANKAYA / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 481 9839
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ESADAŞ Nakliyat, 1997 yılında Ankara evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerine başlamış olan, günümüzün en köklü ve en güvenilir taşımacılık firmasıdır. Kalitenin profesyonellik ve memnuniyet odaklı olduğunun, yılların getirdiği tecrübe ile, farkında olarak hareket eden firmamızda %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışmanın yolları araştırılarak her geçen gün sizlere daha profesyonel bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.

19 koca yılı, mutlu müşteriler ile geride bırakan Esadaş Evden Eve Nakliyat firmamız, teknolojik gelişimlerin takibinin yanı sıra güvenliği ve güvenirliği de ön planda tutarak eşya taşıma esnasında, öncesinde ve sonrasında siz ve eşyalarınız için gerekli tüm planlamaları yaparak hareket eder. Yapılan planlama ile nakliyat işleminin her aşamasında yetişmiş – uzman kadromuz sayesinde belirlenen zamanda ve belirlenen yere teslimatı gerçekleştirir.

7 / 24 kesintisiz ve eksiksiz hizmet anlayışıyla yoluna devam eden firmamız, başta Ankara evden eve nakliyat olmak üzere Türkiye ’nin tüm il ve ilçelerine ev taşımacılığı işini yapmaktadır. Bu iş için gerekli olan araçlar teknolojiye uygundur.